KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9941334
nr 994 1334
Akvarell
Maja Danell, Blommor i vas, signerad, -93, motivet: 75x55
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 november 2015
kl 18:28:31
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)